E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Filtek Ultimate A1 Dentin, 4 g striekačka - VÝPREDAJ


3M 3920A1D/PO/2024-07-10 | 3M
600.00 Kč 1 501.00 Kč

Univerzálny nanokompozit Filtek Ultimate je inováciou produktu Filtek Supreme XT so zlepšenou leštiteľnosťou a následným zachovaním dlhodobého lesku a fluorescencie, je nelepivý a ľahko tvarovateľný s mimoriadnou pevnosťou v anteriornom i posteriornom úseku.

Produktový leták Filtek Ultimate (PDF)

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Expirace: 2024/07/10
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.