E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

SCALER BLACKJACK XPX (3/8) BLACK - VÝPREDAJ


AE AESBJXPX/PO | American Eagle
1 620.00 Kč 1 906.00 Kč

Scaler na moláre, s viac zakriveným a predĺženým pracovným koncom pre lepší prístup do medzizubných priestorov. Veľmi jemné pracovné konce umožňujú odstraňovanie kameňa aj v extrémnych prípadoch. XP = XP® technológia bez ostrenia. (Nie je potrebné žiadne ostrenie).

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.