E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Firma

Firma DentAll s.r.o. vznikla v roce 2003. Za krátký čas se z ní stala jedna z nejprofesionálnějších a největších dentálních firem na českém a slovenském trhu.

Díky naší neustálé snaze se přiblížit k Vám - našim klientům a neustálému sledování konkurence a ponaučení se z jejich chyb, z naší firmy stává moderní dentální depo evropského formátu:

 • dentall_bigkompletní nabídkou spotřebního zboží, přístrojů a servisu
 • možností profinancovat vybrané projekty
 • dodávkou zboží většinou do 24 hod..
 • internetovým obchodem
 • cíleným e-mailingem
 • telemarketingem
 • zelenou - bezplatná
 • vydáváním pravidelných letáků
 • odborně vyškolenými obchodními zástupci
 • profesionálními servisními techniky
 • pořádáním opravdu kvalitních školení a praktických kurzů

Naším hlavním cílem je, aby naši klienti byli stoprocentně spokojeni s našimi službami. Mladý a dynamický tým naší firmy si velmi dobře uvědomuje, že ke každému klientovi je zapotřebí osobní přístup. Všemožně usilujeme o Vaši spokojenost, protože se chceme a budeme setkávat mnoho dalších let. Jsme rádi, že někdy čistě pracovní vztah přerůstá do přátelství.

Jelikož jsme cítili potřebu přinášet 24 hodin denně a 7 dní v týdnu nejnovější informace o novinkách, výstavách, školeních, kontaktech a podobně, připravili jsme projekt www.DentAll.cz. Ten má ambice stát se nejlepším a nejčtenějším informačním dentálním portálem v České republice.

Naší webovou prioritou bude, aby měl registrovaný člen našeho portálu vždy co nejčerstvější informace, aby mu už nikdy neuniklo nějaké školení, praktický kurz, nebo výstava. Stejně, aby byl vždy informován o nejnovějších výhodných akčních nabídkách, aby si mohl přečíst odborné články, najít všechny potřebné kontakty, a to nonstop.

Kromě toho pokračujeme i ve vydávání našeho pravidelného katalogu "Pořádně ostré ceny". Ten, na rozdíl od jiných podobně zaměřených, přináší kromě akciových produktů i odborné články a informace o školeních a výstavách.

Děkujeme velmi pěkně za Vaši několikaletou důvěru a těšíme se na další ještě širší spolupráci s Vámi.

Jsme tu pro Vás!

tým DentAll s.r.o a www.DentAll.cz

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.