E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Biofilm discloser


EM DV-158 | EMS
Jen pro přihlášené

 

Dvojzložkový detektor povlaku Biofilm discloser, ktorý je vo forme predmáčaných peliet. Balenie obsahuje 250 ks peliet. Ide o produkt, ktorý zapadá do konceptu profylaktického ošetrovania Guided Biofilm Therapy a jeho dôležitej časti Zafarbenie povlaku. Jeho výhodou je jednoduchá manipulácia a rýchle nanesenie detekčného roztoku.

Leták Biofilm discloser 

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.