E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Philips Sonicare Standard Sensitive, náhradné hlavice 2 ks - VÝPREDAJ


PH HX6052/07/PO | Philips
364.00 Kč 406.00 Kč

Philips Sonicare S Sensitive predstavuje dokonalé riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú úľavu od bolesti citlivých zubov a ďasien. Husté a vysokokvalitné vlákna odstraňujú viac povlaku než manuálna zubná kefka. Nástavec je vybavený výnimočne mäkkými vláknami na jemné, ale účinné čistenie. Tvarované vlákna sú prispôsobené prirodzenému tvaru zubov a zaručujú tak mimoriadne šetrné čistenie. Nástavec Sensitive možno bez problémov nasadiť na telá všetkých zubných kefiek Philips Sonicare s výnimkou modelov PowerUp Battery a Essence.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.