E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Slimáky BIO zelené, 100 ks - Hygoformic - VÝPREDAJ


JH UB2100/PO | J. H. ORSING AB
199.00 Kč 249.00 Kč

Odsávačky sú vyrobené zo zeleného PE, čo je polyetylén na biologickej báze vyrobený z cukrovej trstiny. Na rozdiel od konvenčných PE, kde sa používajú suroviny ako ropa a zemný plyn, je cukrová trstina úplne obnoviteľným zdrojom. Použitím ekologického polyetylénu na báze zeleného PE sa snaží f. Orsing znižovať hladinu oxidu uhličitého v atmosfére, a tým zachraňovať našu planétu pre ďalšie generácie.    

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.