E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Vývojka / ustaľovač FOMA


Foma

Rýchlovývojka/rýchloustaľovač pre ručné spracovanie RTG filmov.

FOMA LP-T (vývojka), 1 L

FO 72034 | Foma

Koncentrát fenidón-hydrochinónovej vývojky na ručné spracovanie lekárskych rádiografických filmov. Vývojka FOMA LP-T zaručuje vysokú kvalitu obrazu, vyznačuje sa obzvlášť jemným zrnom a dobre vyváženým kontrastom, plne využíva citlivosť filmu.

FOMAFIX (ustaľovač), 1 L

FO 72101 | Foma

Kvapalný koncentrát rýchloustaľovača s vysokou účinnosťou, silnou pufračnou schopnosťou a dlhodobou stabilitou. Rýchloustaľovač je určený na ručné i strojné spracovanie všetkých druhov čiernobielych filmov i fotopapierov.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.