E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Prime&Bond NT


DT 60667240 | Dentsply
Jen pro přihlášené

Jednozložkové univerzálne total-etch adhezívum na báze acetónu, s využitím nanotechnológie. Uvoľňuje fluór, vyznačuje sa vysokou silou väzby a je odolný voči vzniku mikrotrhlín. Balenie: 2 fľaštičky Prime Bond NT 4.5ml.

Kompletný katalóg Dentsply (PDF, 8 MB)


Prime&Bond NT - príslušenstvo

Aplikačné koncovky, 100ks
DT 60667198
Jen pro přihlášené

prime&bond one ETCH & RINSE

DT 60667427 | Dentsply

prime&bond one ETCH&RINSE adhezivum pre všetky indikácie. prime&bond one ETCH&RINSE je riešenie tolerantné voči technike, poskytujúcej vysokú väzobnú pevnosť a spoľahlivý výkon dokonca i na príliš vlhkom alebo presušenom dentíne.

Balenie 3,5 ml prime&bond one ETCH&RINSE, 50 Applicator Tips, 1 CliXdish.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.