E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Incidin foam - dezinfekcia plôch


Ecolab

PENA V SPREJI NA BÁZE GLUKOPROTAMÍNU NA ČISTENIE A NA DEZINFEKCIU POVRCHOV ZDRAVOTNÍCKYCH PROSTRIEDKOV A OSTATNÝCH ZDRAVOTNÍCKYCH POVRCHOV.

Pena na čistenie a dezinfekciu kombinuje extrémne krátke časy pôsobenia s vlastnosťami jemného čistiaceho prostriedku. Penová aplikácia zvyšuje účinnosť produktu.

Incidin foam refill - dezinfekcia plôch

750 ml
EC 3046010
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.