E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Valux Plus


3M

Univerzálny kompozitný materiál s viac ako desaťročnými klinickými skúsenosťami. Je veľmi tvrdý, odolný voči opotrebovaniu a vynikajúco leštiteľný.

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Valux Plus striekačková sada

3M 5540SB | 3M

Balenie: 9 striekačiek á 4g, odtiene 2x A2, 2x A3, 1x A1, 1x A3.5, 1x B3, 1x C2, 1x UD, 1 fľaštička Adper Single Bond 2 (6ml), 2 tuby Scotchbond leptací gél (3ml), 50 aplikačných koncoviek, príslušenstvo, farebný vzorkovník

Valux Plus refill

3M

Valux Plus 1 x 4 g striekačka

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.