E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

AIRFLOW Handy 2+


EMS

Pieskovací prístroj pre supra- aj subgingiválne (do 4 mm) odstraňovanie povlaku, pigmentácií a leštenie zubov s technológiou AIRFLOW®. Prístroj je pripojiteľný na turbínkovú hadicu priamo alebo cez rýchlospojku. Prístroj sa dodáva s práškom AIRFLOW® CLASSIC NEW FORMULA LEMON a kompletným príslušenstvom pre údržbu. 

Kompatibilný s rýchlospojkami: W&H, Sirona, KaVo, Bien Air, Midwest, Castellini, NSK QD-J, NSK, Morita, Borden (prosím špecifikujte Vašu rýchlospojku v objednávke). Možnosť výberu farby a pripojenia (vyberte si nižšie).

Prezentácia Air-flow (PDF)

AIRFLOW Handy 2+ čierny

EMS

AIRFLOW Handy 2+ modrý

EMS

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.