E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

HD 410 - Dezinfekcia rúk


DURR hygiena

Alkoholický dezinfekčný roztok na hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk. Rýchly a dlhodobý účinok. Obsahuje ochranné látky a obnovuje tukový povlak pokožky. Spektrum účinnosti: baktericídny, vrátane mykobaktérií, fungicídny, obmedzene virucídny (opuzdrené HBV, HCV, HIV, Herpes -simplex viry).

Leták HD 410 

Ako si správne dezinfikovať ruky

Akce

HD 410 refill

500 ml HD 410
DU CDH410B3551
Jen pro přihlášené
2,5 L
DU CDH410B6100
Jen pro přihlášené
10 L
DU CDH410B9350
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.