E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Zubné pasty


Elmex Junior zubná pasta

Gaba

Zubná pasta Elmex Junior s aminfluoridom predstavuje účinnú ochranu pred zubným kazom pre novo prerezávajúce sa stále zuby. Najvhodnejšia pre deti od 6-12 rokov. Balenie: 75ml tuba.

Elmex Kid Detská zubná pasta

Gaba

Detská zubná pasta Elmex s aminfluoridom spevňuje sklovinu. Skvele sa stará o mliečne zuby a je dobrým základom pre zdravé trvalé zuby. Od prvých zúbkov do šiestich rokov. Balenie: 50ml tuba.

Elmex Sensitive Plus zubná pasta

Gaba

Zubná pasta Elmex Sensitive Plus s aminfluoridom chráni pred kazivosťou zubných krčkov a pomáha pri precitlivelosti zubov. Balenie: 75ml tuba.

Elmex zubná pasta

Gaba

Zubná pasta Elmex s aminfluoridom mineralizuje a chráni zuby. Balenie: 75ml tuba.

Meridol

Gaba

Zubná pasta Meridol je balzamom pre ďasná. Podporuje regeneráciu podráždených ďasien, je klinicky testovaná. Dvojitý systém fluoridov zaisťuje účinnú ochranu pred zubným kazom. Balenie: 75ml tuba.

PARODONTAX Fluoride

IN 455 | GlaxoSmithKline

Parodontax Fluoride zubná pasta proti krvácaniu a zápalu ďasien. Pasta obsahuje výťažky z piatich bylín (echinacea, rumanček, šalvia, myrha, ratanhia) a jedlú sódu. Parodontax potláča zápal a krvácanie ďasien, bráni ich ďalšiemu poškodeniu a obmedzuje tvorbu zubného plaku. Deti do 7 rokov by si mali čistiť zuby pod dozorom rodičov, aby sa zamedzilo prehĺtaniu pasty. Balenie: 75 ml tuba.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.