E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Protemp 4


3M

Kompozitný materiál pre provizórne náhrady (aj dlhodobé) s automatickým miešaním a dávkovaním v miešacom a aplikačnom systéme od 3M ESPE. Vyznačuje sa rekordnou pevnosťou a odolnosťou voči zlomeniu, hladkým a lesklým povrchom bez nutnosti leštenia alebo glazúry.

Katalóg Protemp 4 (PDF)

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Protemp 4

3M

Protemp 4 refill

Protemp 4 1 x 50 ml, 16 x zmiešavacie špičky Garant (modré)
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.