E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Cavitron Select SPS


DT 81313E | Dentsply
Jen pro přihlášené

Tento 30 KHz prenosný ultrazvukový systém s rezervoárom na tekutiny účinne odstraňuje zubný kameň a spája v sebe unikátnu technológiu SPS (Sustained Performance System), čím zaručuje stabilnú frekvenciu pracovného nástroja aj pri najnižších nastaveniach prístroja. Balenie obsahuje aj 1 pracovný nástroj 30K FSI 1000.

Kompletný katalóg Dentsply (PDF, 8 MB)


Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.