E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Proxyt


Vivadent

Pasta na leštenie zubov a výplní. Modrá/hrubá = odstránenie pigmentácie, zelená/medium = odstránenie hrubosti na povrchu zuba, ružová/jemná = odstránenie plaku a konečné leštenie.

Produktový katalóg Ivoclar (PDF)
Leták Proxyt (PDF)

Proxyt NEW

Vivadent

Nové pasty Proxyt® na profesionálne čistenie a leštenie zubov sú dostupné v troch rôznych stupňoch abrazívnosti: jemný, stredný a drsný. Vďaka tomuto výberu sa môžete o zuby, rekonštrukcie a protézy starať podľa individuálnych potrieb. Predchádza sa tak zbytočnému opotrebeniu a nežiaducemu zdrsneniu povrchov. Jemná pasta Proxyt bez pemzového prášku sa odporúča na kvalitné kompozity a keramiku. Čistí a leští jemne, ale zároveň efektívne. Rekonštrukcie a protézy si zachovajú lesk a atraktívny vzhľad.

Pasty Proxyt obsahujú fluorid a xylitol. Pasta Proxyt Medium so stredným stupňom abrazívnosti je dostupná aj vo variante s xylitolom a bez obsahu fluoridu a príchutí. Vďaka optimalizovanému zloženiu nové profylaktické pasty dobre priľnú k zubom a nástrojom. Napriek tomu sa ľahko a rýchlo oplachujú.

Produktový katalóg Ivoclar (PDF)

Proxyt NEW 80 g v tube

RDA 7, jemná
VI 701470
Jen pro přihlášené
RDA 36, stredná
VI 701471
Jen pro přihlášené
RDA 36, stredná bez fluoridu
VI 701472
Jen pro přihlášené
RDA 83, drsná
VI 701473
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.