E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)
Akce

GC G-Bond


GC 003416 | GC Fuji
Jen pro přihlášené
Akční nabídky

Jednozložkový, jednovrstvový väzbový systém siedmej generácie s veľmi rýchlou a ľahkou manipuláciou. Poskytuje silnú, dlhotrvajúcu väzbu medzi svetlom tuhnúcim kompozitom, sklovinou a dentínom. Balenie: 5ml fľaštička, 50 microtip štetcov, 1 microtip aplikátor, 1 miska.

Produktový katalóg GC Fuji (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.