E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Obchodní a registrační podmínky

Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím DENTALL, spol. s r.o., Grafická 827/16, 15000 Praha 5, IČO 27454100 (dále jen prodávající). Kupující odesláním objednávky potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a bezesporu s nimi souhlasí.

K našim zákazníkům patří v zásadě jen klienti v oboru dentálních (zubní lékaři, dentální hygienistky, zubní laboratoře). U klientů mimo těchto oborů si vyhrazujeme právo na změnu podmínek prodeje, resp. částečné nebo úplné odmítnutí objednávky.

Vyplněním registračního formuláře dává kupující souhlas prodávajícímu ke zpracování, shromažďování a archivování osobních údajů. Prodávající prohlašuje, že veškeré poskytnuté osobní údaje jsou důvěrné, nebudou nijak zveřejněny ani poskytnuty třetí osobě, s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkající se objednaného zboží (sdělení jména, adresy dodání). Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům a ručí za jejich pravdivost a aktuálnost, má právo na zrušení registrace, tedy o vymazání svých osobních údajů z databáze www.DentAll.cz na základě písemného vyjádření nesouhlasu s tímto. Prodávající má také právo na odmítnutí nebo zrušení registrace kupujícího, tedy o vymazání jeho osobních údajů z databáze www.DentAll.cz.

Potvrzením registrace kupující akceptuje obchodní podmínky a dává souhlas firmě DentAll s.r.o. na zasílání informačních e-mailů. Službu zasílání informačních e-mailů můžete kdykoliv zrušit na e-mailové adrese: obchod@dentall.cz

Ceny v internetovém obchodě jsou vždy uvedeny v Kč včetně DPH. Slevy závisí na tom, do jaké slevové skupiny byl kupující zařazen. Rozdělení do slevových skupin se provádí na základě statistik celkového prodej. To znamená, že kupující po dosažení určité cenové hranice přechází do výhodnější slevové skupiny. Na zboží ve výprodeji se nevztahují slevové bonusy.

Dopravní náklady při objednávce nad 300 Kč s DPH neúčtujeme.

Ihned po zpracování objednávky bude Vaše objednávka připravena k odeslání. Zboží je dodáváno včetně faktury se splatností 14 dnů. V případě, že požadované zboží není okamžitě k dispozici, bude zasláno kupujícímu v nejbližším možném termínu na náklady prodávajícího. Případné přepravné za celou objednávku je účtováno pouze v první faktuře, u dalších dílčích zásilek, vztahujících se k jedné objednávce, přepravní neúčtujeme. Zboží je až do úplného zaplacení kupujícím majetkem DentAll s.r.o. Objednané zboží Vám zasíláme kurýrní službou, poštou nebo si jej můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách po předchozí domluvě (kontakty a seznam poboček naleznete zde).

Kupující má právo nevyhovující zboží do 7 pracovních dnů po dodání zboží v bezvadném stavu av originálním balení vrátit. Zdravotnický materiál není možné vrátit, pokud byl použit, protože jeho vlastnosti neumožňují vrácení zboží.

Je třeba přiložit kopii faktury a udat důvod vrácení, náklady na dopravu do našeho skladu hradí kupující. Možnost vrácení se netýká zboží předem objednaného na základě podepsané kupní smlouvy, případně závazné objednávky, v takovém případě je třeba možnost vrácení zboží předem projednat s prodávajícím.

V případě zjevného poškození balíku kupující zásilku nepřebírá a s přepravcem sepíše Zápis o škodě, ze kterého bude zřejmé, které výrobky byly poškozeny. Pokud není poškození balíku při předání zjevné a při rozbalení je zjištěno poškození výrobků, je třeba tuto skutečnost reklamovat ihned, nejpozději do 2 pracovních dnů ode dne doručení zásilky nahlásit seznam poškozených výrobků. Později není možné reklamaci uznat.

Na veškeré zboží se vztahuje záruka dle Obchodního zákoníku v platném znění. Podle typu zboží a charakteru závady vadné zboží opravíme nebo vyměníme, případně zašleme na posouzení výrobci. Zjevné vady zboží je třeba bez odkladu oznámit prodávajícímu.

Firma DentAll s.r.o. si vyhrazuje právo na možné chyby v textech, ilustračních fotografiích a uvedených cenách na naší internetové stránce, za které se předem omlouváme.

 

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.