E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Easy Ice chladiace vrecko, 1 ks


LD R17/C57 | Dispotech Srl
Jen pro přihlášené

Easy Ice je jednorazový chladiaci gél, ktorý je ideálny pre lekárske, zubné a športové aplikácie. Rýchlo, čisto a spoľahlivo zmierňuje bolesť a opuch počas niekoľkých minút. Stačí zatlačiť na vrecko a premiešať medzi dlaňami. O pár sekúnd je Easy Ice pripravený na aplikáciu.    

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.