E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Cognoscin spray


Aveflor
Jen pro přihlášené

Prípravok je určený pre orientačnú skúšku vitality zubov, vyšetrenie lokálnej infekcie. Ak po jeho aplikácii zubným lekárom podľa návodu pacient zistí, že vyšetrovaný zub reaguje bolesťou alebo tŕpnutím, je to známka toho, že zub je tzv. "živý", v opačnom prípade bol už zub zbavený nervov, je tzv. "mŕtvy". Cognoscin Spray v mnohých prípadoch orientačne nahrádza RTG vyšetrenie a šetrí čas zubného lekára a peniaze pacienta. Balenie: 90 g sprej.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.