E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Cavitron Prophy Jet


DT 80855 | Dentsply
Jen pro přihlášené

Spojenie kvalitného ultrazvukového odstraňovača zubného kameňa s pieskovačom. Účinne odstraňuje škvrny a jemné usadeniny omnoho efektívnejšie ako gumené profylaktické kalíšky alebo ručné kyrety. Použitie Cavitronu Prophy Jet vám zaručí skvelé výsledky práce pred použitím podložiek, bondovaním alebo aj počas chirurgického zákroku.

 

Kompletný katalóg Dentsply (PDF, 8 MB)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.