E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Silginat


Kettenbach

Vinylpolysiloxánový materiál na anatomické odtlačkovanie so strednou viskozitou. Ideálny na získavanie precíznych odtlačkov s maximálnou tvarovou stabilitou, vysokou zatekavosťou a perfektnou pružnosťou v ťahu. Poskytuje všetky benefity A-silikónov a alginátov. 

Produktový katalóg Kettenbach 2014 (PDF; 20MB)

Silginat refill

2 x 300 ml bázy, 2 x 80 ml katalyzátora
KT 14713
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.