E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Implant-Deplaquers


Kerr

Hawe nástroje pre odstraňovanie plaku sú vyrobené zo špeciálnych plastových materiálov s dostatočnou tuhosťou tak, aby odstránili plak a zubný kameň z krčku implantátu, ale aby ho nepoškrabali. Špeciálne tvarovanie ostria umožňuje čistenie zo všetkých strán. Môžu byť naostrené tradičnými metódami a sú autoklávovateľné do 134°C min. 3 min.


Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Implant-Deplaquers refill

Univerzálny nástroj 5 ks
KH 1350
Univerzálny nástroj 2 ks
KH 1351
Orofaciálny nástroj 5 ks
KH 1360
Orofaciálny nástroj 2 ks
KH 1361
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.