E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

GC Fuji Triage


GC Fuji

Chemicky tuhnúci, skloionomerný výplňový cement s optimálnou manipuláciou na výplne III. a V. triedy. Ideálny na ochranu fisúr a povrchu koreňa, prevenciu hypersenzitivity a provizórnu liečbu po endodontickom ošetrení. Bez nutnosti leptania a bondovania.

Produktový katalóg GC Fuji (PDF)

GC Fuji Triage - príslušenstvo - náhradné balenie

Kapsľový aplikátor IV
GC 002559
Jen pro přihlášené
Akce

GC Fuji Triage 15 g prášok/ 10 g tekutina

Pink
GC 003295
Jen pro přihlášené
White
GC 003296
Jen pro přihlášené
Akce

GC Fuji Triage kapsle (objem kapsle po zmiešaní 0.13 ml)

Ružová, 50 kapslí
GC 003297
Jen pro přihlášené
Biela, 50 kapslí
GC 003298
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.