E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

MD 550 - Čistič pľuvadla, 0,75 L


DU CCS550C4550 | DURR hygiena
Jen pro přihlášené

Bezaldehydový roztok na čistenie, údržbu a dezinfekciu pľuvdla s antimikrobiálnym účinkom. Odstraňuje zbytky vodného kameňa, krvi, odtlačkových hmôt a pod. bez poškriabania pľuvadla. Roztok je nepenivý, vhodný pre všetky zariadenia s odlučovačom amalgámu. Balenie: 0,75 L.

Leták MD 550 

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.