E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Orotol Plus - Dezinfekcia odsávania


DU CDS110P6150 | DURR hygiena
Jen pro přihlášené

Nepenivý bezaldehydový koncentrát na okamžité čistenie, dezinfekciu a údržbu odsávacích súprav a odlučovačov amalgámu. Z 2.5 litrového balenia pripravíte 125 litrov roztoku. Spektrum účinnosti: baktericídny, tuberkulocídny, fungicídny, obmedzene virucídny (opuzdrené víry vrátane HBV, HCV, HIV).

Balenie: 2,5 L.

Leták Orotol plus

Orotol Basic Set

DU CDS110P9950 | DURR hygiena

  • 1 x 2,5 l fľaša Orotol Plus: Nepenivý bezaldehydový koncentrát na okamžité čistenie, dezinfekciu a údržbu odsávacích súprav a odlučovačov amalgámu.
  • 1 x 2,5 l fľaša MD 555 cleaner: Nepenivý špeciálny čistič odsávacích zariadení, odlučovačov amalgámu a odpadového systému.
  • 1 x 750 ml fľaša MD 550: Bezaldehydový roztok na čistenie, údržbu a dezinfekciu pľuvadla s antimikrobiálnym účinkom.
  • 1 x nádoba OroCup: Dóza na riedenie koncentrovaných čistiacich prostriedkov sacích zariadení. Objem 2 L.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.