E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

FD 300 - Dezinfekcia a čistenie plôch, 2,5 L


DU CDF300C6150 | DURR hygiena
Jen pro přihlášené

Úplne virocidný bezaldehydový koncentrát na dezinfekciu a čistenie plôch. Z 2,5 litrového koncentrátu dokážete pripraviť pri koncentrácii 0.5% až 500 litrov dezinfekčného roztoku. Spektrum účinnosti: baktericídny, tuberkulocídny, fungicídny, virucídny (všetky opuzdrené a neopuzdrené víry vrátane HBV,HCV, HIV).

Balenie: 2,5 L vytvorí 500l roztoku!

Leták FD 300 

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.