E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Pentamix 3


3M 77871 | 3M
Jen pro přihlášené

Je najrýchlejší prístroj pre automatické miešanie a dávkovanie odtlačkových materiálov na trhu. Mieša iba potrebné množstvo materiálu (menej odpadu), môže byť použitý s polyétermi, VPS a alginátovými materiálmi. Balenie: 1 Pentamix 3 - 230V.

Katalóg Pentamix 3 (PDF)

 

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Kartuša Pentamix 3 refill

univerzálna
3M 71545
Jen pro přihlášené

Miešacie kanyly červené:

50 Penta kanýl
3M 77949
Jen pro přihlášené

Pentamix LITE

3M 77903 | 3M

Výkonný miešač odtlačkových hmôt firmy 3M ESPE. Kompaktný dizajn pre pohodlnú a hygienickú prevádzku. Svojou konštrukciou Vám v pohotovostnej polohe šetrí úložný a pracovný priestor. Nízka hmotnosť a integrovaná rukoväť umožňuje jednoduchú manipuláciu.

Kartuše Pentamix LITE refill

Univerzálna
3M 77944
Jen pro přihlášené

PENTAMIX 3 v akcii ZADARMO

3M

Pri objednávke materiálu z portfólia 3M v hodnote 48 500 Kč získate automatický miešací prístroj Pentamix 3 ZADARMO.

PENTAMIX Lite v akcii ZADARMO

3M

Pri objednávke materiálu z portfólia 3M v hodnote 31 000 Kč získate automatický miešací prístroj Pentamix Lite ZADARMO.Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.