E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

CleanPolish / SuperPolish


Kerr

CleanPolish

KH 360 | Kerr

Pre čistenie a leštenie prirodzených zubov a pre predleštenie zlata, amalgámu a kompozitných výplní. Balenie: tuba 50g pasty.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

SuperPolish

KH 361 | Kerr

Pasta pre leštenie do vysokého lesku. Zaisťuje prirodzeným zubom ako aj amalgámu, zlatu a kompozitným výplniam mimoriadny lesk. Balenie: tuba 45 g pasty.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.