E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Krčkové matrice


Krčkové matrice kovové

Kerr

Adaptovateľné kovové krčkové matrice so špeciálne upraveným hliníkovým povrchom.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Krčkové matrice kovové, 100ks

Krčkové matrice transparentné

KH 850 S | Kerr

Anatomicky tvarované, transparentné, krčkové matrice pre výplne V.triedy. Vyznačujú sa novou, vylepšenou flexibilitou, optimálnou prispôsobivosťou anatómii zubu bez manipulácie pred prevedením výplne, majú jemné okraje, chránia proti vlhkosti a vzduchu.

Balenie: 35 matríc v 5 odtieňoch 851 S - 855 S, 50 matríc v 2 odtieňoch 856 S - 857 S, 1 x gingiválny retraktor, 1 x držiak.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Krčkové matrice - príslušenstvo

Držiak na matrice
KH 861
Jen pro přihlášené

Krčkové matrice transparentné, 150ks

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.