E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

F.I.T.T.


KH 61127 | Kerr
Jen pro přihlášené

Toner pre funkčné odtlačky. Tuhnúci do gélovej fázy bez tuhnutia s možnosťou nosenia niekoľkých dní, čím napomáha obnove stlačeného tkaniva a eliminuje nutnosť prevádzať úpravy po odovzdaní pacientovi. Úvodné balenie: 100g prášok, 100ml roztok, 15ml separačný roztok, 14 plastických kalíškov pre odmeranie a miešanie, 2 odmerky na roztoky.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

F.I.T.T. - náhradné balenie

100ml roztoku
KH 61132
Jen pro přihlášené
14 plastických kalíškov pre odmeranie a miešanie
KH 61141
Jen pro přihlášené
100g prášok
KH 61144
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.