E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Cervitec Gel, Cervitec Plus, Cervitec F


Vivadent

Cervitec Gel - gél s obsahom 0.2 chlorhexidínu a 900 ppm fluoridov. Cervitec Plus - ochranný lak s obsahom chlorhexidínu.

Produktový katalóg Ivoclar (PDF)
Leták Cervitec (PDF)

Cervitec F, 7 g tuba

VI 665502 | Vivadent

Cervitec F sa odporúča ako základné ochranné opatrenie u jedincov, ktorí sú náchylní na vznik zubného kazu alebo trpia hypersenzitivitou zubov. Lak z tohto systému je vhodný pre pacientov všetkých vekových kategórií. Jeho relatívne vysoká miera tolerancie voči vlhkosti umožňuje ľahké nanášanie výrobku. Priamočiary postup nanášania umožňuje použitie laku aj v poľných podmienkach, napríklad v domovoch dôchodcov alebo u ľudí so špeciálnymi potrebami.

Produktový katalóg Ivoclar (PDF)

Cervitec Gel

Vivadent

Gél určený pre starostlivosť o orálne zdravie s obsahom 0.2% chlorhexidínu a 900 ppm fluoridov. Ako prevencia zápalu tkaniva ústnej dutiny, zachovania zdravia gingívy a mäkkého tkaniva.

Produktový katalóg Ivoclar (PDF)

Cervitec Gel

1 x 50 g
VI 683123
Jen pro přihlášené
1 x 20 g
VI 683125
Jen pro přihlášené

Cervitec Plus

Vivadent

Ochranný lak novej generácie s obsahom chlorhexidínu. Značne účinné nízke dávky 1% chlorhexidínu a 1% thymolu. Určený na citlivé zubné krčky a Gingivitidy.  

Produktový katalóg Ivoclar (PDF)

Cervitec Plus

Single Dose 20 x 0,25 g
VI 602271
Jen pro přihlášené
tuba 2 x 7 g
VI 604661
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.