E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Etching Gel


SpofaDental a.s.

Leptací gél je 37 % gél kyseliny fosforečnej určený na leptanie skloviny a zuboviny na účely prípravy povrchu zubov pred aplikáciou bondu. Nestekajúca konzistencia modrého leptacieho gélu umožňuje precíznu aplikáciu. Leptací gél je dostupný v striekačkách s jednorazovými aplikačnými špičkami.

Produktový katalóg SpofaDental

Etching Gel Pentron

3,5 g
SF 4122505PE
Jen pro přihlášené
30 g
SF 4122506PE
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.