E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Stomaflex


SpofaDental a.s.

Odtlačkovy materiál na báze C-silikónov.

Leták Stomaflex (PDF)
Produktový katalóg SpofaDental (PDF)

Stomaflex sada (Putty, Light, Gel Catalyst)

SpofaDental a.s.

Balenie:

  • Stomaflex Putty (1300 g)
  • Stomaflex Light - modrý (130 g)
  • Gel Catalyst (60 g).

 

Stomaflex Putty

SF 4215110PE | SpofaDental a.s.

Kondenzačná silikónová odtlačková hmota veľmi vysokej konzistencie, typ 0 - "putty", ľahko miešateľná. Odtlačok má veľmi dobrú reprodukciu detailu a objemovú stabilitu. Balenie: 1300g dóza, miešacie podložky, naberačka.

Stomaflex Light

SF 4215310PE | SpofaDental a.s.

Kondenzačná silikónová odtlačková hmota nízkej konzistencie, typ 3 - "light bodied". Jej hydrofilné vlastnosti zlepšujú reprodukciu subgingiválnych partií a odlievanie odtlačku sadrou. Balenie: 130g tuba pasty.

Stomaflex Gel Catalyst

SF 4215330PE | SpofaDental a.s.

Pastovitý katalyzátor pre kondenzačné silikónové odtlačkovacie hmoty. Balenie: 60 g tuba pasty.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.