E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

ELASTIC CROMO


SF 4221305PE | SpofaDental a.s.
Jen pro přihlášené

Alginátová odtlačková hmota s farebnou indikáciou pracovných krokov, predĺžená doba odliatia odtlačku do 120 hodín, ľahko miešatelná, optimálna viskozita, krátka doba tuhnutia, hladký povrch sadrového odliatku s presnou reprodukciou detailov s vysokou elasticitou, pevnosťou a rozmerovou stabilitou. Balenie: sáčok 450g.

Produktový katalóg SpofaDental
Prezentácia Elastic Cromo (PPS)
Návod Elastic Cromo (PDF)
Príprava Alginátov Spofa Denatal (PPS)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.