E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Opalescence Endo Kit


UH 501270 | Ultradent
Jen pro přihlášené

Bielenie nevitálnych zubov. Aktívna zložka: 35% peroxid vodíka. Indikácie: ordinačné bielenie, pre vnútorné bielenie nevitálnych zubov technikou „walking bleach”, aplikácia bieliaceho prostriedku do dreňovej dutiny na niekoľko dní. Doba aplikácie: 2-3 dňové bielenie. Bielenie pod lekárskou kontrolou.

Balenie: 2 x 1.2 ml striekačka, 20 kanýl.

Produktový katalóg Ultradent (PDF, 29 MB)

Opalescence Endo Mini

UH 501323 | Ultradent

Balenie: 2 x 1,2 ml striekačka. 

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.