E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

MIKROMOTORY W&H


W&H

Vzduchové a elektrické mikromotory na stomatologické súpravy od popredného výrobcu W&H.

Katalóg W&H 2024 (PDF)

AM-25 LT (svetelný, vnútorné chladenie, pre RQ-34 a RQ-24)

WH 10002500 | W&H

Vzduchový svetelný mikromotor pripojiteľný na hadicu pomocou rýchlospojky W&H.

Katalóg W&H 2024 (PDF)

AM-25 RM - vzduchový motor nesvetelný

WH 30108000 | W&H

Vzduchový motor s vysokým výkonom a dlhou životnosťou. Výkon je možné ovládať plynule v oboch smeroch. Má jemný a tichý chod, stabilná rýchlosť 5–25000 ot./min, je veľmi ľahký, je možné ho sterilizovať do 135 °C. Používa sa pre kolienkové i priame násadce. Nesvetelný motor, pripojenie 4-dierová hadica, bez chladenia.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.