E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

SleeperOne DHT


DHT
Jen pro přihlášené

Umožňuje presnú aplikáciu anestézy vďaka pracovnej koncovke v tvare pera a ovládaniu pedálom. Tieto vlastnosti zaručujú bezbolestnú gingiválnu anestézu a intraligamentálnu penetráciu bez točivých pohybov. Pracovná koncovka je ultra ľahká. Prístroj môže byť umiestnený na stene alebo na stole. Umožňuje 2 rýchlosti podávania anestézy (pomalá rýchlosť sa využíva pri extra citlivých pacientoch, napr. deti).

viac informácií

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.