E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

A-dec 300


A-dec
Jen pro přihlášené

Stomatologická súprava  A-dec 300 bola uvedená na trh v roku 2009. A-dec 300 je kompaktná súprava s možnosťou integrácie najmodernejších dostupných technológií. A-dec 300 sa vyznačuje pohodlným programovateľným kreslom s voliteľnou opierkou chrbta. Unit súpravy A-dec 300 môže byť v prevedení s horným "bičovým" vedením hadíc alebo spodným vedením hadíc. A-dec 300 má stacionárne centrum s keramickým pľuvadlom  nezávisle na pohybe kresla, v ktorom je integrovaný  boxom napr. pre odlučovač amalgámu. Na stacionárnom centre A-dec 300 je asistentské rameno (fixné alebo teleskopické)  s inštrumentáciou. Keďže pre stomatologické súpravy A-dec 300 je možné kombinovať rôzne doplnkové vybavenie prípadne farebné kombinácie, ohľadom podrobnejších informácií a kalkulácie ceny nás kontaktujte. A-dec 300 stredná trieda s dokonalým spojením štýlu a funkcie. Stomatologické súpravy  A-dec to je správna voľba.

Viac informácií (oficiálna webstránka v angličtine)
Katalóg (PDF)

Katalóg súpravy A-dec 

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.