E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Sealapex


KH 18432 | Kerr
Jen pro přihlášené

Koreňový materiál na báze kalcium hydroxidu pre trvalé výplne koreňových kanálikov. Výrazne znižuje bolesť po plnení. Forma pasta-pasta umožňuje ľahkú a presnú aplikáciu, má mäkkú konzistenciu a dobrú zatekavosť. Jednoducho sa aplikuje, je rádioopakný, stuhne v kanáliku do 90 min. Spoločne s guttaperčovými čapmi zaručuje homogénnu koreňovú výplň. Balenie: 12g bázy, 12g katalyzátora, 1 miešacia podložka.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.