E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

TempBond


Kerr

TempBond, TempBond NE, TempBond Original Automix striekačky

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

TempBond

KH 61087 | Kerr

Chemicky tuhnúci, provizórny cement na báze zinkoxid eugenolu, určený pre fixáciu provizórnych koruniek, mostíkov, dláh a pre provizórnu fixáciu permanentných náhrad. Balenie: 1 tuba bázy 50 g, 1 tuba katalyzátora 15 g, 1 miešacia podložka.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

TempBond Unidose

KH 31377 | Kerr

Balenie: 50 x 2.4 g Unidose, celkom 120 g.

TempBond Automix

KH 33684 | Kerr

Provizórny cement v automix striekačke.

Balenie: 2 x 11,8 g striekačky, 20 miešacích kanýl.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

TempBond Clear Automix

KH 33351EU | Kerr

Translucentný duálne tuhnúci živicový cement pre fixáciu provizórnych koruniek a mostíkov v automix striekačke. Neobsahuje eugenol, čo umožňuje jeho použitie s kompozitnými cementmi. Balenie:  6 g striekačka a 10 zmiešavacích koncoviek.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

TempBond NE

KH 60256 | Kerr

Cement pre pacientov alergických na eugenol s vlastnosťami TempBond-u. Balenie: 1 tuba bázy 50 g, 1 tuba katalyzátora 15 g, 1 miešacia podložka.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

TempBond NE Automix

KH 33685 | Kerr

Provizórny cement bez eugenolu v automix striekačke.

Balenie: 2 x 11,7 g striekačky, 20 miešacích kanýl

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.