E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Silamat S6


VI 602286 | Vivadent
Jen pro přihlášené

Univerzálny miešač pre amalgámy, skloionomerné cementy a ostatné materiály dodávané v kapsliach a striekačkách. Atraktívny dizajn, ľahké čistenie, nadpriemerná rýchlosť 4500ot./min. So špeciálnou a patentovanou miešacou lopatkou s osmičkovým pohybom. Záruka 3 roky.

Produktový katalóg Ivoclar (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.