E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Bluephase meter II


VI 667124 | Vivadent
Jen pro přihlášené

S pomocou Bluephase Meter II je možné kedykoľvek rýchlo a presne zmerať svetelnú intenzitu [v mW / cm2] rovnako ako svetelný výkon [v mW]. Namerané hodnoty sú získavané v troch jednoduchých krokoch: pomocou šablóny na zadnej strane sa zmeria priemer svetlovodu, hodnota sa vloží a s pomocou strediacej šablóny sa osvieti snímač.

 Umožňuje presné a neobmedzené overenie svetelnej intenzity v [mW / cm2] a svetelného výkonu v [mW] všetkých polymerizačných lámp s vlnovou dĺžkou v rozmedzí 380 - 550 nm.


Produktový katalóg Ivoclar (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.