E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Dentálne nite


V úzkych medzizubných priestoroch, obzvlášť medzi rezákmi, je niekedy potrebné použiť zubnú niť pre dokonalosť vašej zubnej hygieny.

DF 820

Curaprox

Vďaka teflónovému povrchu kĺže DF 820 dokonale cez kontaktné body. Je impregnovaná chlorhexidínom pre lokálny antibakteriálny účinok a má jemnú príchuť mäty. Balenie: 1x DF 820 (35m).

DF 841

Curaprox

Trojdielna, 70 cm dlhá niť so spevneným navliekačom, jemnou kefkou a niťou, na 100 použití. Balenie: 1x DF 841.

DF 843

Curaprox

Trojdielna, 70 cm dlhá niť so spevneným navliekačom, hrubšou a drsnejšou strednou časťou a niťou na 35 použití. Balenie: 1x DF 843.

DF 844

Curaprox

Zubná niť na mostíky a implantáty so spevneným navliekačom na oboch koncoch a hrubšou a drsnejšou strednou časťou. Na 30 použití. Balenie: 1x DF 844.

DF 966

Curaprox

Vynikajúce špáradlo a zubná niť v jednom. Balenie: 50ks.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.