E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Servisný olej F1 (MD-400)


WH 10940021 | W&H
Jen pro přihlášené

Syntetický špeciálny olej v spreji najvyššej čistoty. Je vynikajúci pre mazanie všetkých turbínok, rovných a kolienkových násadcov, motorov a scalerov. Predĺžuje životnosť nástrojov, má vysokú materiálovú znášanlivosť. Vhodný pre sterilizáciu. Balenie: 400ml.

Leták Olej F1 ENG (PDF)

Katalóg W&H 2024 (PDF)

Príslušenstvo:

Rozprašovač (turbínky a vzduchové motory s pevným pripojením)
WH 02036100
Jen pro přihlášené
Rozprašovač (priame násadce a kolienka)
WH 02038200
Jen pro přihlášené
Rozprašovač (turbínky, vzduchové motory, scalery s Roto Quick pripojením)
WH 02229200
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.