E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

PUREVAC


Sultan

PUREVAC

Dentsply

Nepenivý koncentrát na čistenie a dezinfekciu sacieho systému a odpadových hadíc. Odstraňuje aj tie najväčšie nánosy a poskytuje tak optimálne odsávanie. Denné používanie znamená, že nemusíte čistiť filter nečistôt. Rozkladá: odtlačkové materiály, fragmenty kostí, organické tkanivá, hlienovité sliny, nánosy spôsobujúce zápach a vodný kameň, ktorý môže vzniknúť v sacom systéme. Obsahuje biodegradačnú zložku. Z 30 ml je možné urobiť 1 liter roztoku.

PUREVAC

2l
DT 0021132FG
Jen pro přihlášené
5l
DT 0021135FG
Jen pro přihlášené

PUREVAC AUTO WALKABOUT

DT 21116 | Sultan

Nádoba na roztok Purevac, prípaja sa na odsávanie.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.