E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

GC Dentin Conditioner


GC 000120 | GC Fuji
Jen pro přihlášené

Prostriedok na očistenie kavity. Slabý kondicionér s obsahom 10% polyakrylátu na odstránenie sprašovej vrstvy smear layer, alebo kondiciovanie povrchu zubu. Vytvára mechanickú retenciu, zmenšuje riziko citlivosti zubu po výkone, je modro zafarbený pre kontrolu aplikácie. Balenie: 25 g (23,8 ml) tekutiny.

Produktový katalóg GC Fuji (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.