E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

MD 520 - Dezinfekcia odtlačkov


DURR hygiena

Plne virucídny roztok pripravený na použitie na účinnú a na materiály šetrnú dezinfekciu a čistenie odtlačkov, protetických prác atď.

  • Baktericídny, tuberkulocídny, levurocídny, virucidny (zapúzdrené vírusy vrátane HBV, HCV a HIV a nezapuzdrené vírusy ako adenovírusy, polyomaviry SV 40, poliovírusy a norovírusy podľa smernice DVV/RKI a EN 14476/EN 171.
  • Použitie pre algináty, silikóny, polyéterovú gumu, hydrokoloidy, polysulfidy atď.
  • Zvýšená presnosť základného modelu zo sadry vďaka účinnému čistiacemu účinku.
  • Žiadne narušenie stability rozmerov alebo kompatibility sadry.
  • Účinné látky: kvartérne amónne zlúčeniny, glutardialdehyd.

Leták MD 520 

MD 520

2,5 L
DU CDA520C6150
Jen pro přihlášené
10 L
DU CDA520C9150
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.