E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Astringent Retraction Paste refill


3M 56944 | 3M
Jen pro přihlášené

Astringent Retraction Paste je retrakčná pasta s adstringentným účinkom vhodná pre všetky situácie, kde sa vyžaduje prechodné posunutie marginálnej gingivy a/alebo spoľahlivo suchý a čistý sulkus. Pasta obohatená o chlorid hliníka sa aplikuje z kapsule s jemnou špičkou. Balenie: 25 ks.

 Astringent Retraction Paste prezentácia (PDF)

Leták Astringentna retrakčná pasta 

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Astringent Retraction Paste Value

3M 56945 | 3M

Balenie: 100 ks.

3M Capsule Dispenser

3M 5850RD | 3M

Aplikačná pištoľ na kapsle.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.