E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

FD 333 - rýchla dezinfekcia plôch s alkoholom


DURR hygiena

Rýchlo pôsobiaci roztok pripravený na použitie na dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok a lekárskeho inventára s rýchlym účinkom.

  • Baktericídny, tuberkulocídny, levurocídny, fungicídny, obmedzene virucídne PLUS (zapúzdrené vírusy vrátane HBV, HCV, HIV a koronavírusov a nezapúzdrené adenovírusy a norovírusy).
  • Dobrá znášanlivosť s materiálmi.
  • Svieža citrónová vôňa.
  • Rýchle zaschnutie.
  • Účinné látky: alkoholy, kvartérne amónne zlúčeniny.

 

Leták FD 333 

FD 333

2,5 l
DU CDF333C6150
Jen pro přihlášené
10 l
DU CDF333C9150
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.